A német ADG pharmacy services mbH tulajdonában lévő Novodata Zrt.-LX-Line Kft. magyar cégcsoport komplex gyógyszertári informatikai rendszerek fejlesztését, ezek értékesítését, telepítését és üzemeltetését látja el. Piacvezetőként, országosan mintegy 1800 partnerünk számára biztosítjuk a napi működésükhöz szükséges rendszereket és az ezekhez kapcsolódó eszközöket. Cégünk jelentős informatikai fejlesztéseket tervez, amelyek megvalósításához tapasztalt, innovatív, szakmai kihívásokat kereső szoftvertesztelő munkatársakat keresünk.

Feladataid lesznek

    • üzleti igények megértése, elemzése tesztelői szempontból
    • integrált és moduláris tesztelési feladatok végrehajtása
    • tesztelés végrehajtásának dokumentálása
    • hibák dokumentálása, azok jelentése a megfelelő csapatnak
    • hibák nyomon követése, hibajavítások ellenőrzése
    • folyamatos együttműködés a fejlesztő kollégákkal
    • aktív részvétel a teszttervek, tesztjegyzőkönyvek készítésében, valamint a tesztelési folyamat továbbfejlesztésében, automatizált tesztelési standard kialakításában és bevezetésében
    • tesztautomatizálási scriptek fejlesztése és karbantartása
    • tesztkörnyezet kiépítése
    • dokumentációk készítése

Szakmai elvárások

    • tapasztalat tesztautomatizálásban és manuális teszttervek, tesztesetek fejlesztésében, elemzésében, végrehajtásában

Az ideális jelölt

    • pontos, igényes munkát végez
    • szeret analitikusan, strukturált módon gondolkodni
    • jól bírja a monotóniát
    • ügyfélorientált, rugalmas
    • tud és szeret csapatban dolgozni
    • proaktív, motivált, kommunikatív személyiség
    • keresi az önfejlesztési lehetőségeket, hisz az élethosszig tartó tanulásban és nyitott a tudásmegosztásra

Előnyt jelent

    • a Jira, Confluence, GIt, Devops ismerete
    • ha rendelkezel adatbázis-kezelési ismeretekkel (SQL)
    • ha használtál már tesztautomatizálási eszközöket (pl.: Selenium, TestComplete, Ranorex, Katalon, SoapUI, Jmeter, Postman, REST Assured, TestNG, Cucumber)
    • ha ismersz CI / CD eszközöket (pl. Jenkins),
    • ha otthonosan mozogsz a Webes technológiákban (HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON)
    • ha esetleg dolgoztál már fejlesztőként
    • ha rendelkezel ISTQB minősítéssel
    • dolgoztál már az agilis módszertanok valamelyike szerint

Ezt kínáljuk

    • stabil, nemzetközi hátterű vállalat, itthon 100+ fős szervezet
    • felelősségteljes munka hosszú távra
    • a vállalaton belül remekül kooperáló szervezeti egységek
    • kellemes munkahelyi légkör, támogató vezetők
    • összetartó csapat
    • home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, 13. kerület

Így tudsz jelentkezni

           Küldd el jelentkezésedet a karrier@novodata.hu e-mail címre!

A Novodata Zrt. adatkezelési tájékoztatója itt érhető el: a www.novodata.hu oldalon az Adatvédelem menüponton belül az Egyéb oldalakról érkező pályázatok cím alatt.

Jelentkezésed elküldésével elismered, hogy megismerted az Adatkezelési Tájékoztató tartalmát, és önkéntes hozzájárulásodat adod az abban részletezett adatkezeléshez.